Meniny má

Tuna nájdete niečo bližšie o mojej priateľke, ak práve nejakú mám a o najlepších priateľoch. Proste o ľuďoch ktorý pre mňa veľa znamenajú, alebo znamenali.

Danka (priateľka)

Danka je fajn holka ktorú som spoznal úplnou náhodou keď som išiel s kamarátom za jeho kamarátkami. Povedal by som, že to bol možno aj osud. Spoznali sme sa povedal by som že asi akurát v pravý čas. Boli tam vzájomné sympatie a tak sme sa dali do kopy. Po cca mesiaci sa, ale vrátila k svojemu ex priateľovi späť. Od vtedy som sa snažil zabudnúť no to sa mi nepodarilo. Teraz sa znova rozišli a my máme "druhú šancu". Ako to ďalej bude sa uvidí. Život ma naučil nepredbiehať zbytočne udalosti, pretože to čo chceme a plánujeme sa nám asi aj tak nesplni presne tak ako sme si to naplánovali...

Maťa (ex. priateľka)

Maťa je fajn holka. Boli sme spolu dosť dlho, presnejšie cca rok a trištvrte. Veľmi veľa pre mňa znamenala a nikdy neoľutujem že som ju spoznal a ani to čo sme si prežili, teda tie krásne chvílky. No dosť ľutujem, že som si myslel, že ju poznám a nebola to celkom pravda. Že som si myslel, že je ku mne úprimná a neklame mi, no bohužial spravila to čo spravila. Spoznali sme sa keď nastúpila na strednú školu. Spoznali sme sa vlastne dosť náhodou, za ktorú vďačim kamarátke Monike, ktorej aj touto formou chcem poďakovať, aj keď je to teraz už takto, ale ako som povedal aj tak to neľutujem. A kebyže som nespoznal Maťu tak by som nespoznal ani dalšie fajn holky, ktoré sú jej spolžiačky, ako napríklad Mišu, Žužu, Sisu atď., je ich dosť. A aj keď sú teraz všetky "proti mne" a je to tak ako to je tak za ten čas čo som ich spoznal viem že sú fajn. A nezazlievam im že je to teraz takto, pretože sú súdržne s Maťou a je už jedno kto bol všetkemu na vine, pretože ja mám svoju pravdu a ona svoju a nemá zmysel to riešiť. Pamätám si, že naše zoznámenie bolo zaujímavé a neskôr aj trochu komplikované no prešli sme cez to všetko a myslím si, že nám bolo spolu fajn. Čo sa týka jej povahy je fajn, no jedna vec ktorú jej môžem vytknúť je výbušnosť, ale myslim si že to nieje také hrozné. Ja som na ňu názor aj po tom všetkom nezmenil. A dúfam, že je a aj bude štastná, aj keď už nie somnou.

Miška (sestrička)

Miška je moja najlepšia kamoška ktorú poznám už nejaký ten rok. Spoznali sme sa náhodou keď mi napísala na pokeci :). Na začiatku keď sme sa spoznali sa to pokazilo ani už neviem prečo vlastne, no dosť ma to mrzelo, na nejaký čas sme spolu prerušili kontakt, no ja som sa jej nechcel vzdať pretože som si ju do vtedy veľmi obľúbil, takže som to tak pravdaže ani nenechal :). Potom si ma aj ona obľúbila a stali sme sa naj kamošmi. Odvtedy čo som ju spoznal mi nespočetný krat pomohla, fakt to už ani spočítať neviem. Vždy keď bolo niečo zle tak zamnou stála a pomohla mi napr. ako vtedy s Miškou, no tak isto som sa stále aj ja snažil jej pomôcť, tak ako to bolo s Tomášom. Som jej za to všetko veľmi vďačný a nikdy na to nezabudnem. Jedna vec čo ma ale teraz mrzí je to že už to nieje také aké to bolo predtým. Miška sa musí veľa učiť do školy a svoj voľný čas trávy so svojim priateľom Jankom, to jej pravdaže nezazlievam, veď aj ja sa venujem mojej slečne :), len škoda že už nemá veľmi veľa času na to aby sa mi občas ozvala. Ale ďakujem ti že si pri mne vždy keď to potrebujem, pretože v takú chvílu si namňa vždy nájdeš čas :). Je to hviezdička v mojom živote, ale to sa dá povedať asi o každom kto je na tejto stránke, pretože každý z týchto ľudí čo tu o nich píšem v mojom srdci navždy ostanú.

Jožo (Joži, Joseph)

Joži je môj naj kamoš. Naše kamarádstvo začalo ak si dobre spomínam už v treťom ročníku základnej školy v škole prírode. Z tamaď mám nezabudnuteľnú spomienku (spanie s dvoma vankúšmi atď.), šak my vieme svoje :D. Odvtedy sme si toho už dosť prežili, či sami, alebo spoločne. Samozrejme sme sa už od vtedy aj dosť zmenili, či už fyzicky, alebo psychicky, no naše kamarádstvo stale drží, čomu som veľmi rád.Za ten čas som ho už dostatočne spoznal a viem že je to jeden z najlepších ľudí ktorých poznám. Vždy keď som mal nejaký problém, či prkotinu, alebo niečo fakt vážne vždy stál zamnou a pomohol mi. Viem že keď budem mať niekedy zas problém, že mi zas pomôže. Zato som mu veľmi vďačný. Je to správny chalan a ten kto ho pozná a je jeho kamoš mal by si to vážiť.

Jano (Janči)

Janči toto je typek ktorého som vpodstate spoznal až na konci zakladnej školy, dovtedy sme sa poznali len z videnia. Ani neviem prečo, ale mal som o ňom divnú mienku kým som ho nespoznal. Zoznámili sme sa vďaka Jožimu a ja som veľmi rád že sme sa spoznali. Ten čas uteká tak rýchlo že si niekedy ani neuvedomujem že sa poznáme už tak dlho. Za ten čas sme sa dosť spoznali. Boli medzi nami aj nejaké tie nezhody obzvlášť jedna, že Janči?!(Eďa) :). Ale to už je teraz jedno a aj také veci sa občas stávajú. No ja dúfam že sa to už nestane :D. Mrzí ma že tak gambli tot WoWko (World of Warcraft), lebo kôli tomu nechodí už veľmi na skype a nemá na mňa veľmi čas. No je to fajn chalan, len skoda že má smolu na holky, veľmi mu to snimi nejde, no ja si myslím že to sa zméní onedlho :) pretože je to milý chalan :). Tak holky dúfam že keď si to prečítate tak sa naňho vrhnete :) :D. V skratke je to fajn chalan a odporúčam ho spoznať.

Janka (zo Žiliny)

Janka je fakt milá baba ktorú poznám už ani neviem ako dlho. Vždy si rada pokecá. Len skoda že je zo Žiliny a nemôžme ísť nikdy von. Raz dávnejšie som sa sňou dokonca mal stretnúť no bohužial neprišla :(, aspoň že prišla jej sesternica Veronika. Fakt škoda že neprišla, no nevadí snaď niekedy inokedy :). Ale aj tak som spoznal aspoň jednu fajn holku :). Janka to nemá vždy najľahšie v živote no myslím si že to zvláda v celku bravúrne :). A som veľmi rád že si sňou môžem občas pokecať, aj keď nie často, pretože nezavolá stále no a občas sa aj stane, že aj keď zavolá som zas ja unavený, alebo nemám čas a pod., no to mi snaď odpustí.

Tamarka (z Česka)

Tamarka Tamarka, ani nevieš čo pre mňa znamenáš. Pamätám si časi kedy sme si volávali, aj keď si z Česka, júj to boli účty :D. Spoznali sme sa o niečo neskôr ako som spoznal Mišku (sestričku) a taktiež som si ta veľmi obľubil. Tak ako Miška si bola moja najlepšia kamoška. No nič netrvá večne a asi ani také priateľstvo :(. Prišla si zamnou na Slovensko aby sme sa konečne stretli aj osobne. Pamätám ako sme sa na to veľmi tešili. No bola to chyba, spravil som to čo som nemal, a aj keď tie dni boli krásne veľmi ľutujem že sme sa stretli, pretože tá chvíľka mi určite nestála za stratu najlepšej kamošky. Bol som mladší, nerozvážnejší a nemyslel som na dôsledky :(, teraz by som to nikdy nedopustil. Do teraz ma veľmi mrzí že som o teba prišiel, pretože takýto priatelia sa hľadajú veľmi dlho a nikdy sa nedajú nahradiť. No chcem ti poďakovať za to všetko a nikdy neoľutujem že som ťa spoznal, nikdy.

Miška (ex priateľka)

Miška je holka na ktorú nikdy nezabudnem, bola moja prvá priateľka, prvá láska. Síce to bolo už dávnejšie no na prvú lásku sa nikdy nezabúda. A za všetko čo bolo som jej veľmi vďačný. Miška možno nieje, alebo nebola veľmi obľúbená, aj keď neviem prečo pretože podla mňa je to skvelá holka. Podľa mňa je to milá a pekná holka. A ešte k tomu aj majsterka Slovenska v vspieraní :). A myslím si, že to si zaslúži rešpekt :). Poďľa mňa sa ju určite oplatí spoznať.

Maťo (Pušky)

Pušky, môj ďalší najlepší kamoš, aj keď už asi len bývalý naj kamoš. Poznáme sa veľmi dlho, neviem už koľko rokov. Pomohol mi viac krát, hlavne čo sa holiek týka a je to fajn chalan, no bohužial sa stalo niečo. Niečo čo to všetko dokašlalo. Maťo, veril som ti, až tak že som ti požičal tie peniaze čo si tak potreboval, no bola to chyba. Keď si niečo požičiaš tak sa to má vŕatiť. A keď som ich potreboval späť tak nie a nie mi ich vrátit. Stále si sa vyhováral a odkladal to. Nechal som to tak a veril ti no doteraz nebola ani snaha mi ich vŕatiť, no aspoň si mi ukázal ako veľmi ti záleži, resp. záležalo na našom priateľstve. Pretože nejde ani o to koľko to bolo, ale o princip. Proste si to všetko dokašlal, bohužial. A ani nevieš ako ma to veľmi mrzí, no očividne iba mňa.

Úvod | O mne | Galéria | Priatelia | Kniha návštev | Kontakt