Meniny má

Pár riadkov na úvod

Volám sa Matej Čabala. Bývam v Košiciach v Košickej Novej Vsi. Medzi najvzácnejšich ľudí pre mňa okrem rodiny patrí moja priateľka ak nejaká práve je a dobrý kamoši Jožo, Janči, Míška a Janka zo Žiliny. Voľný čas trávim so svojou priateľkou a priateľmi. V poslednej dobe sa najradšej vyvážam v aute, ale rád ostanem aj doma a gamblim hry CS 1.6 (Counter-Strike 1.6) alebo WoW (World of Warcraft), ak už nie hry tak vytváram nejaké stránky, alebo upravujem fotky a ked už nieje čo robiť mám rád samozrejme spanie :). Moja obľúbená časť dňa je noc :), pretože mám rád tmu. Tomu značí aj to, že moja obľúbená farba je čierna, to je vidno aj na tom ako sa obliekam. Mám rád úprimných ľudí, ktorí sa nepretvarujú a neklamú. Nenávidim ľudí ktorí mi klamú, či ohováraju za chrbtom. Čo sa týka mojej povahy snažím sa byť vždy úprimný, aj keď občas sa to nedá. Ak môžem, vždy rád pomôžem kamošom v núdzi, no neviem ale myslím si, že ďalšie moje vlastnosti by mali napísať moji kamoši, no ešte čo sa týka mojich zlých vlastností spomeniem zriedkavú drzosť, lenivosť, občas výbušnosť a niekedy naopak flegmu, častokrát sa neviem poučiť na vlastnych chybách a nenechám si poradiť. A to čo sľúbim sa snažím vždy aj dodržať, tomu zodpovedá aj moje znamenie, ktoré je Lev, to by bolo z mojej strany všetko.

A tu sú vyjadrenia mojich priateľov a priateľky

Ex priateľka Maťa (MaťulQa)

"Maťko myslím si o tebe že si celkom zaujímavý chalan a dobrý priateľ pre mňa. Čo by som tak k tebe napísala. Si správny chalan, možno nie v každej veci, alebo situácií ktorá sa naskytne, ale je to tak. Vieš pomôcť kamošom, ktorý to potrebujú, ale myslím si že sa nikdy nepoučíš na vlastných chybách. Nechcem ťa teraz vynášať do nebies ani nejak ponižovať, snažím sa byť úprimná. A myslím si že vieš dodržať to čo sľúbiš, no aspoň sa o to snažíš, takže si zlatý chalan s dobrým srdiečkom, ktoré sa mi na tebe veľmi páči. No vieš byť aj poriadny čert pri hádkach, alebo ked sa veľmi, alebo málo hneváš niekedy si nedáš poradiť, si občas tvrdohlavý, vieš občaš dokašlať veci ktoré by si nemal a to ma mrzí, no veď ale predsa každý sme nejaký. Si taký anjelik s čertovským chvostíkom, no aj cez to všetko si myslím že si fajn, super chalan ktorého ja veľmi Milujem ..."

Miška (Sestrička)

"Si neobyčajný chlapec, ktorý má svoj typický humor, ktorým mi vie vylepšiť náladu...

chlapec, ktorý mi vie poradiť a pomôcť a ktorému zase ja veľmi rada poradím a pomôžem...

chlapec, ktorý vie byť drzý, najmä v škole...

chlapec, ktorý ma veľmi dobré srdiečko a na málokoho vie povedať, že ten je zlý...

chlapec veľmi úprimný, ktorý očakáva úprimnosť aj od druhých...

chlapec, ktorý sa skoro za všetko ospravedlňuje, i keď nemusí...

chlapec, ktorý má radosť zo života a váži si svoju priateľku Maťku a nadovšetko ju miluje...

chlapec, ktorého mám veľmi rada a nezabudnem na naše kamarátstvo, i keď je iné ako predtým...

chlapec, ktorý vidí život niekedy vo veľmi optimistickej forme a niekedy zase ho vníma veľmi pesimisticky...

chlapec, ktorý sa nevie vždy správat ako sa patri, ale je to ON a iného si ho neviem ani predstaviť...:)...

stále ostaneš mojím malým bračekom..."

Jožo (Joži, Joseph)

"Si jeden z mojich najlepších kamošov, snažím sa ťa pochopiť už 10 rokov, ale nejak mi to nejde :D , si úžasná osobnosť ktorú sa opatí spoznať :D ..... ale je to hip-hoper .... chápete :P (časom to doplním :) )"

Janka (zo Žiliny)

"No Maťo si super chalan, som rada, že som ťa mohla spoznať, síce len cez net, ale možno sa niekedy raz stretneme, hehe :D .. si chalan s dobrým srdiečkom :)...síce si nepíšeme tak často a ani nevoláme, ale to asi preto, že ty si s KE a ja som zo ZA .. ale to nevadííí... napriek tomu ťa mám VEĽMI RADA !!!!"

Tamarka (z Česka)

"Mati.., Tohohle klučinu jsem poznala před pár lety, otevřel mi oči a naučil mně milovat. I když jsme si jen telefonovali, psali a podobně byl pro mně jako anděl který spadl z nebe.., Jeho hlas a telefonáty sním mně uklidňovaly, nekonečné psaní si sním.., Byl pro mně nejduležitější. Nikdy nezapomenu jak jsem přijela na Slovensko a poprvé jsme se uviděli. Byla jsem v tu chvíli nejšťastnějším člověkem na světě, vždy byl pro mně víc než jen nejlepší přítel. Znamenal pro mně mnoho. Nikdy nebudu litovat našeho střetnutí, NIKDY!, protože Ty Mati jsi člověk se srdcem na tom pravém místečku, nikdy nezapomenu na ty dva celé krásné dny.., potom jak jsi mi odjel nevím co se stalo. Začala jsem se ti vyhejbat, schovávala jsem se a mrzí mně to. Omlouvám se. Nikdy jsi mně neztratil jen jsem se stranila.., Nikdy na tebe nezapomenu a nikdy tě neopustím.., Jsi můj pravej přítel .., Tvá češka :o)"

Úvod | O mne | Galéria | Priatelia | Kniha návštev | Kontakt